Objednávky : 603 720 971

PRO KRÁSNÉ A SPOKOJENÉ NOHY BEZ KOMPROMISŮ......

Nezapomínejme na naše nohy, nosí nás celý život, proto je péče o nohy nedílnou součástí celkové péče o tělo. Právě pravidelnou pedikúrou můžete předejít nepříjemným chorobám nohou jako jsou zarostlé nehty,  kuří oka a bradavičky. Proto si dopřejte pocit lehkých nohou po odstranění zrohovatělé kůže, kterou Vám profesionálně odstraním v našem salonu.

Nabízím Vám komplexní pedikúru a péči o pokožku nohou, Vašim nohám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky  

Pracuji se značkami OPI, Orly ,CND shellak, Sante.       

Základní pedikúra (45min   330,-)

Začínáme koupelí nohou, která trvá zhruba 10 minut, aby pokožka chodidel dostatečně změkla.Pokud jsou nějaké problémy (kuří oka, bradavičky) tak ošetříme nejprve je.Poté odstraníme mozoly na bříšku nožním, ztvrdlou pokožku na okraji chodidla, zejména na patě.Následuje úprava nehtů stříháním, pilováním, čištěním a desinfekcí.Následuje dezinfekce celé nohy a promasírování vazelínou, která je speciálně vytvořená pro pokožku nohou a zpomaluje tvoření ztvrdlé pokožky.Po této úpravě může následovat masáž chodidel.

WELLNESS PEDIKÚRA  90min  480,-

Vše, co obsahuje pedikúra základní. Následuje peeling a parafínový zábal. Výživa na nehty. Závěrečná masáž.      

PARAFÍNOVÉ ZÁBALY NA NOHY 

( včetně peelingu )  caa 30.min     140,-            

Účinná a příjemná kosmetická procedura, která obnovuje pokožku nohou. Stane se opravdovým zachráncem pro suchou a drsnou pokožku, zajistí hloubkové zvláčnění a zahojení prasklin, aktivuje krevní oběh, zmenšuje otoky a odstraňuje únavu. Následkem procedury se pokožka stává měkkou, hladkou a jemnou.Účinek parafínové terapie je znatelný už po první proceduře a přetrvává v průběhu celého týdne a několik procedur dovolí vrátit chodidlům dospělého člověka hedvábnost pokožky děťátka.Parafínový zábal na nohy kromě léčivých a estetických vlastností má dostatečně zjevný psycho-terapeutický účinek, ponoření do teplého parafínu má skvělý uvolňující účinek. Aby byl velký uvolňující účinek, používají při procedurách parafín s přidanými éterickými oleji bylinek a ovocných extraktů.Díky unikátní schopnosti parafínu uchovávat teplo po dlouhou dobu a postupně ho předávat tkáním, teplota pokožky se lokálně zvyšuje na 1–2 °C. To stimuluje krevní a lymfatický oběh, změkčení buněk, otevření pórů a zvýšení pocení, vylučování toxinů a strusek. Jelikož vrstva parafínu nedovoluje, aby se vlhkost odpařovala, tak se zase vstřebá zpátky do pokožky, a přitom obnovuje vodní rovnováhu. Díky schopnosti parafínu zmenšovat svůj objem při ochlazování, parafínový zábal má liftingový efekt, který způsobuje zpevňování a vyhlazování pokožky.

MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN KE KOLENI 30min  240,-

Masáž dolních končetin je velmi oblíbená pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu. Masáž nohou je velmi uvolňujícím i léčebným dárkem pro naše tělo. Terapie zlepšuje krevní i lymfatický oběh, navozuje déletrvající pocit lehkých nohou, zbavuje únavy i bolesti a udržuje člověka v dobré fyzické a psychické kondici. 

MASÁŽ PLOSEK KE KOTNÍKŮM 20min  160,-

 WELLNESS PARAFÍN      330,-

   základní pedikúra,peeling,parafínový zábal,výživa

 WELLNESS SPA PLUS     490,-

  základní pedikúram,peeling,30.minutová masáž nohou  kolenům SPA olejem BATAVAN ,výživa

GELLAK

Aplikace  gellaku   280,-

Aplikace gellaku včetně pedikůry    550,-


Co je gel lak

Jedná se o spojení laku a gelu, jak již napovídá sám název. Přípravek je určený pro přírodní a krátké nehty. Spojení gelu a laku přináší nové vlastnosti a způsoby aplikace.

 

Výhody gel-laku

  • aplikuje se jako klasický lak
  • rychlé vytvrzení
  • vysoký lesk
  • žádné poškrábání či odlupování jako u běžných laků
  • velký výběr barev
 

Doba schnutí – UV lampa vysuší gel-lak během několika minut, což znamená žádné dlouhé čekání, žádné rozmazávání nebo promáčknutí. Gel-lak je vhodnou volbou pro zimní pedikúru, v létě zase krášlí nožky po mnohem delší dobu nežli lak.

 

Dlouhá doba životnosti – Trvanlivost gel-laku je zpravidla 2-3 týdny bez stříhání. Na nohou až 5 týdnů!!!!
Méně škodlivý – Na rozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku.
Aplikace na přírodní nehty – Gel-lak můžete aplikovat přímo na své přírodní nehty jako tradiční lak.
Může se přetírat běžným lakem – Pokud chcete změnit barvu své manikúry nebo ji jinak zpestřit, můžete. Stačí na gel-lak nanést běžný lak na nehty, takto lze vytvářet i nailart zdobení. Odstranění je jednoduché, stačí použít bezacetonový odlakovač. 

UV gellak je skvělý pro svou jednoduchou aplikaci, vysoké krytí a je vhodný pro posílení přírodních nehtů. UV Gel/laky s nízkým zápachem mají samovyrovnávací schopnost a skvělou přilnavost. 
Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Objendávky na:

 Romana Davidová 

 603 720 971